İnstagramda Yorum Yapamıyorum?

instagram yorum yapamıyorum

Milyonlarca kullanıcısı olan ve gençler arasında aktif olarak kullanılan sosyal medya sitelerinden biri olan Instagramda her ne kadar çok zaman geçirsek de bazen ufak sıkıntılar canımızı sıkabiliyor. Bazen Instagram sunucularından kaynaklanan problemlerden dolayı ana sayfayı güncelleyemiyoruz bazen hikaye paylaşamıyoruz. Bu hatalardan bir diğeri ise son dönemlerde fenomen olma yarışının artmasıyla beraber insanlar en çok beğeni alan yorumu atmaya çalışır oldular.

Durum böyle olunca bazı kullanıcıların başına gönderilere yorum yapamama gibi sorunlar da meydana geldi. Eğer sizlerde paylaşımlara yorum yaparken hata alıyorsanız aşağıdaki çözüm yollarını deneyebilirsiniz.

İnstagramda yorum yapamıyorum?

Öncelikle bu sorunu çözmeye başlamadan önce İnstagram uygulamasının son sürümünü kullandığınızdan emin olun. Eğer güncelleme gelmiş ise bu güncellemeyi indirin. İnstagramda yorum yapmadan önce aşağıda bulunan gibi bir kaç adet kısıtlama olduğunu unutmayın.

  1. İnstagramda bir yorumda en fazla 5 kişiden bahsedebilirsiniz. @kişiadı1 @kişiadı2 gibi…
  2. Tek bir yorum içerisine maksimum 30 adet etiket ekleyebilirsiniz. #istanbul #ankara gibi…
  3. Aynı yorumu her ne olursa olsun ard arda defalarca paylaşamazsınız.

Eğer sizler yukarıdaki kurallardan bir tanesini bile aşıyorsanız yorum yapmak konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Yukarıdaki kısıtlamalara uyduğunuz takdirde bile yorum yapamıyorsanız daha önceden sürekli aynı yorumları yapmış ve bu yüzden geçici ban yemiş olabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:

İnstaholm.com,

İnstagram hakkında aklınıza takılabilecek tüm sorulara yanıt vermeyi amaç edinmiş ücretsiz bir platformdur. Amacına hizmet ederken sizlere ücretsiz olarak kullanabileceğiniz şifresiz beğeni, şifresiz takipçi, şifresiz video izlenme gibi servisleriyle de sizlere hizmet etmektedir.

Öneri/Şikayet gibi konularda iletişime geçmek isterseniz : instaholmcom@gmail.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

More Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü