İnstagram’da Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

İnstagram Canlı Yayın

Instagram üzerinde takipçileriniz ile anlık olarak etkileşim kurabileceğiniz en iyi yöntemlerden bir tanesi canlı videolar başlatmaktır. Canlı video başlattığınızda chat sohbet kısmından takipçileriniz ile konuşabilir, soru cevap özelliği ile onların sorularını yanıtlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra galeriniz de ki bir fotoğrafı canlı yayın esnasında takipçilerinize göstererek onların yorumlarını alabilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın Nasıl Yapılır:
  1. Instagram uygulamasını açın, ardından ekranın sol üst köşesindeki fotoğraf makinesi simgesine tıklayın.
  2. Fotoğraf çekme ekranını açtıktan sonra ekranın alt kısmında ki ‘Canlı’ ya ardından Canlı yayına geç yazısına tıklayın.
  3. Tebrikler artık canlı yayın yapmaya başladınız.
  4. Canlı yayını izleyen sayısı ekranın üst tarafında izleyici yorumları ise alt tarafta görünecektir. Herhangi bir yorum yaptıktan sonra onun üzerine basılı tutarak o yorumu başa tutturabilirsiniz. Bu şekilde herkesin görmesini sağlayabilirsiniz.
  5. Canlı yayını bitirmek için ekranın sağ üst tarafında bulunan sonlandır ibaresine tıklayarak canlı yayını sonlandırabilirsiniz. Ardından kaydetmeniz için size bir seçenek sunulacaktır.
İlginizi Çekebilir:
İnstaholm.com,

İnstagram hakkında aklınıza takılabilecek tüm sorulara yanıt vermeyi amaç edinmiş ücretsiz bir platformdur. Amacına hizmet ederken sizlere ücretsiz olarak kullanabileceğiniz şifresiz beğeni, şifresiz takipçi, şifresiz video izlenme gibi servisleriyle de sizlere hizmet etmektedir.

Öneri/Şikayet gibi konularda iletişime geçmek isterseniz : instaholmcom@gmail.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

More Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü