İnstagram’da Beğeni Nasıl Kazanılır?

İnstagram Beğeni Artırma

800 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Instagram’da kullanıcılar arasında beğeni, izlenme gibi konularda rekabet sürüyor. İnsanlar fenomen adını verebileceğimiz kişilerden biri olabilmek için beğeni kazanmak için birbirleri ile yarışıyorlar. Şimdi sizlere İnstagram’da nasıl daha fazla beğeni kazanabileceğiniz konusunda bilgiler verelim.

Kaliteli ve Özgün Görseller:

Önemsiz gibi görünen ama en çok önemli olan maddeler arasında olan kaliteli ve özgün maddeler daha fazla beğeni almanızda size yardımcı olabilecek en önemli başlıklardan bir tanesi. Hesabınıza giren kişiler için kaliteli ve özgün paylaşımlarınız hem takip sayınızı hem de beğeni sayınızı artıracaktır.

  • Fotoğraf editleme uygulamalarını kullanarak fotoğraflarınız üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Instagram’ın da kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu filtreleri kullanarak daha kaliteli görüntüler ortaya koyabilirsiniz.
  • Kaliteli videolar paylaşmanız hesabınızın daha iyi görünmesini sağlayabilir. Bunun içinde video editleme programlarını kullanabilirsiniz.

İnstagram’da Görünür Olun:

  • İnstagramı aktif olarak kullanmanız beğeni kazanmanızı sağlar. Aktif olarak Instagramı kullanmak hem sizi öne çıkarır hemde kullanıcıların sürekli sizin hesabınızı ziyaret etmesiyle etkileşim almanızı sağlar.
  • Takip ettiğiniz hesaplara yorum yapmanız daha fazla etkileşim almanıza yarar sağlayabilir.
  • Diğer sosyal medya hesaplarında hesabınızın reklamınızı yapmanızda sizlere yararlı olabilecek bir diğer dokunuş.

hastag kullanımı

Hastagler kullanın:

  • İnstagram gönderilerinizde hastagler kullanmanız gönderilerinizin o hastagler de çıkmasını ve daha fazla kişiye ulaşmasını sağlar. Bu şekilde daha fazla beğeni alabilirsiniz.
  • Örnek hastag kullanımı: #instaholm #instagram #istanbul gibi…

Ünlü kişilerle fotoğraflarınızı paylaşın:

  • Ünlü kişilerle özellikle Instagram fenomenleriyle çekindiğiniz fotoğraflar sizlere pozitif yönde takipçi ve beğeni getirecektir.
  • Bu olayı ne kadar sık yaparsanız etkileşim sayınızda o kadar pozitif yönde artış olur.

 

Eğer sizler için hazırladığımız ücretsiz beğeni servisini kullanmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir:
İnstaholm.com,

İnstagram hakkında aklınıza takılabilecek tüm sorulara yanıt vermeyi amaç edinmiş ücretsiz bir platformdur. Amacına hizmet ederken sizlere ücretsiz olarak kullanabileceğiniz şifresiz beğeni, şifresiz takipçi, şifresiz video izlenme gibi servisleriyle de sizlere hizmet etmektedir.

Öneri/Şikayet gibi konularda iletişime geçmek isterseniz : instaholmcom@gmail.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

More Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü