İnstagram Sponsor Reklamı Verme

instagram sponsorlu reklam

İnstagram Sponsor Reklamı Verme

Sosyal hesaplar artık büyük bir kitleye ulaşmanın en kolay yolu. İnstagram sponsor reklamı ise bunun için yapılacak ilk işlemlerden biri.

Tanıtım, satış ve çok daha fazlası İnstagram gibi en çok takip edilen mecralardan yapılıyor. Bunun için daha geniş bir kitleye ulaşmak istiyor olabilirsiniz. İnstagram sponsor reklamı için yapılması gereken, sponsor reklamı vermek adına linke tıklamak. Zaman zaman kendi sosyal hesabınız üzerinden de reklam için linklerin sunulduğunu göreceksiniz.

Peki, nedir bu sponsor reklamı?

İnstagram Sponsor Reklamı

Ansayfada sadece takip ettiklerimiz yer almıyor. Zaman zaman storyleri izlerken önümüze çıkan reklamlar oluyor. Bunun dışında direkt olarak önümüze çıkan seçenekler arasında paylaşımların altlarında da sponsor reklamlarının oluşturulmuş olduğunu görebilirsiniz. Bu demektir kişinin reklamı, tanıtımı, kurumun reklamı, tanıtımı bu şekilde olabilir. Hemen hemen herkesin gün içinde giriş yaptığı, en küçük yaştan en büyük yaş grubuna kadar herkesi etkisine alan sosyal medya, aslında satış ve tanıtım için en önemli mecradır. Bunun için pek çok firma ve kuruluş, şahıs direkt olarak sponsor reklamı ile kendisini tanımaktadır.

Otomatik Takip;

Sponsor reklamlarının en önemli avantajı, aslında direkt reklamda yer alan takip butonudur. Kullanıcının hesabına giriş yapmadan, sponsor reklamı İnstagram içinde görüldüğünde, altında yer alan takip et butonu ile kişinin takip etmesi sağlanabilir. Bu durumda direkt olarak takip işleminden sonra gönderilerin ve storylerin hesaba düşmesi sağlanmış olacaktır. Değerlendirin ve direkt olarak takip işlemi ardından inceleme sağlayın.

İnstragram Sponsor Reklamı Fiyat

Bakıldığında online tanıtımlar, reklamlar için son derece uygun ödemeler ile işlemlerin gerçekleşmesi sağlanıyor. Bunun için sorun yaşamadan sponsor reklamının oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için yapılacak olan bir paylaşım, direkt olarak geniş bir ağda herkesin ana sayfasına düşecek. Bu durumda direkt olarak takipçi kazanmak, beğeni toplamak da mümkün olacak. Geniş bir kitleye hitap etme yoluna giden bir kullanıcı ya da firma hesabı için İnstagram sponsor reklamı avantajları son derece yüksektir. Değerlendirip direkt olarak reklam alınması anında sağlanacak olabilir.

 
İlginizi Çekebilir:

İnstaholm.com,

İnstagram hakkında aklınıza takılabilecek tüm sorulara yanıt vermeyi amaç edinmiş ücretsiz bir platformdur. Amacına hizmet ederken sizlere ücretsiz olarak kullanabileceğiniz şifresiz beğeni, şifresiz takipçi, şifresiz video izlenme gibi servisleriyle de sizlere hizmet etmektedir.

Öneri/Şikayet gibi konularda iletişime geçmek isterseniz : instaholmcom@gmail.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

More Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü