İnstagram Profile Sipariş Ver Butonu Nasıl Eklenir?

instagram sipariş ver butonu

İnstagramın işletme hesaplarına tanıdığı ayrıcalıklardan daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. İşletme hesapları, kişisel hesapların sahip olmadığı bir çok özelliğe sahip olabiliyordu. Takipçilerin ve gönderilerin istatistik bilgileri gibi ekstra özellikleri kullanabildiğiniz işletme hesabında profilinize Sipariş Ver butonu ekleyerek daha fazla kişiye ürününüzü satabilirsiniz.

Profilinize eklediğiniz eylem butonları sayesinde takipçilerinizi ve profilinize giren diğer kullanıcıları yönlendirebilirsiniz. Sipariş ver butonunun yanında Randevu Al, Rezervasyon Yap gibi diğer buton seçeneklerini de kullanabilirsiniz.  Bu butonları profilinize ekleyebilmeniz için hesabınızı işletme hesabına çevirmeniz gerekmektedir.

Eğer hesabınızı işletme hesabına nasıl çevirebileceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 
İlginizi Çekebilir:

İnstaholm.com,

İnstagram hakkında aklınıza takılabilecek tüm sorulara yanıt vermeyi amaç edinmiş ücretsiz bir platformdur. Amacına hizmet ederken sizlere ücretsiz olarak kullanabileceğiniz şifresiz beğeni, şifresiz takipçi, şifresiz video izlenme gibi servisleriyle de sizlere hizmet etmektedir.

Öneri/Şikayet gibi konularda iletişime geçmek isterseniz : instaholmcom@gmail.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

More Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü