İnstagram Hikayemi birilerinden nasıl gizleyebilirim?

İnstagram hikaye engelleme

Instagram hikayenizi bazı kişilerin görmesini istemiyorsanız, hikayenizi bu kişilerden gizleyebilir ve gelecekte paylaştığınız hikayeleri görmelerini engelleyebilirsiniz. Bu engelleme işlemini yapabilmek için aşağıdaki işlemleri uygulamanız sizi çözüme ulaştırabilir.

  1. Profilinizi açın, ardından sağ üst tarafta bulunan üç çizgiye tıklayın.
  2. Ardından en alt kısımda bulunan Ayarlar yazısına tıklayın.
  3. Daha sonra Gizlilik, ardından Hikaye seçeneğine tıklayın.
  4. En başta bulunan ‘Hikayeyi Gizle:’ seçeneğine dokunun ve hikayelerinizi kimin görmesini istemiyorsanız seçin ve ardından sağ üst tarafta bulunan bitti butonuna tıklayın.

Bu adımdan sonra artık seçtiğiniz kişiler hikayelerinizi göremeyecektir. Hikayelerinizi gizlediğiniz kişiler paylaştığınız fotoğrafları görebilirler. Sadece hikayelerinizi göremeyeceklerdir.

İlginizi Çekebilir:
İnstaholm.com,

İnstagram hakkında aklınıza takılabilecek tüm sorulara yanıt vermeyi amaç edinmiş ücretsiz bir platformdur. Amacına hizmet ederken sizlere ücretsiz olarak kullanabileceğiniz şifresiz beğeni, şifresiz takipçi, şifresiz video izlenme gibi servisleriyle de sizlere hizmet etmektedir.

Öneri/Şikayet gibi konularda iletişime geçmek isterseniz : instaholmcom@gmail.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

More Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü