İnstagram Hikayelere Sohbet Özelliği Geldi!

Her geçen gün yeni bir özellik yayınlayan kullanıcılarına sürprizler yapan Instagram yeni özelliği hikayeler üzerinde oldu. Hikayelere eklenen ”Sohbete Katıl” butonuyla birlikte takipçiler hikayeleri gören kişiler grup sohbet özelliği ile konuşma yapabilecekler.

Instagram kullanıcılarının gönderi yerine yoğun bir şekilde hikaye paylaştığı gözle görülür bir gerçekti. Instagram yetkilileri de bunu gözlemlemiş olacak ki yenilikleri hikayeler üzerinde yapıyorlar.

Hikayeler üzerine eklenen çıkartma sayesinde takipçileriniz ile 32 kişilik gruplar halinde sohbet grupları oluşturabiliyor ve sohbet edebiliyorsunuz.

İnstagram Sohbete Katıl

İlginizi Çekebilir:
İnstaholm.com,

İnstagram hakkında aklınıza takılabilecek tüm sorulara yanıt vermeyi amaç edinmiş ücretsiz bir platformdur. Amacına hizmet ederken sizlere ücretsiz olarak kullanabileceğiniz şifresiz beğeni, şifresiz takipçi, şifresiz video izlenme gibi servisleriyle de sizlere hizmet etmektedir.

Öneri/Şikayet gibi konularda iletişime geçmek isterseniz : instaholmcom@gmail.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

More Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü