İnstagram Hesabı Nasıl Kapatılır?

İnstagram hesabı nasıl kapatılır

İnstagram hesabı nasıl kapatılır? Artık İnstagram kullanmayacak mısınız? O halde kapatma işlemi nasıl olur sorusunu sorabilirsiniz.

Açılmış olan bir hesabın kapatılması için gereken işlem bellidir. İnternet üzerinden kapatmanın olması gerektiğini unutmayın. İnstagram hesabı nasıl kapatılır sorusuna verilecek olan ilk yanıt, elbette bu kapatma işleminin gerçekleşmesi için mutlaka mobil üzerinden değil de web alanından girişin gerçekleşmesi gerektiğidir. Bu hususta yeniden kullanıcı adı ve şifre girişinin gerçekleşmesi sağlanarak, hesabınızın güvenliğinin teyit edildiğini bilmelisiniz. İşte hesabınızı kapatmanız için detaylar…

İnstagram Hesabımı Kapatmak İstiyorum

Hesabını kapatmak isteyen kişiler, bunun için hesap ayarları üzerinden hareket edilir, mail yolu ile bu hesabın tamamen kapatılmasını sağlayabilir. Sizin rahatsızlık duyduğunuz durumu belirtmeniz aslında hesabınızın kapatılması için geçerli bir neden olabilir. Ancak kapatma işleminin gerçekleşmesi için gereken koşulları oluşturamamanız durumunda, dondurma işleminin yapılması da avantajlı olacaktır.

Yeniden geri dönüşün sağlanabilecek olduğu bir yöntem sayesinde, direkt olarak hesabınızın kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Böyle bir durumda hesabınıza uzun bir süre girmemeniz hallinde tamamen kapatılması gibi bir durum yoktur. Bunun için sizin talep ettiğiniz süre boyunca hesabınızın dondurulmuş kalmış olması sorun teşkil etmeyecektir.

Neden Hesabınızı Kapatmak İstiyorsunuz?

Hesabınızın neden kapatmak istediğiniz önemlidir. Bunun için İnstagram hesabı neden kapatılır sorusunun yanıtına da vermeniz önemli. Burada sunulan seçenekleri değerlendirin ve size en yakın olan seçeneği işaretleyin. Neden kapatmak istediğiniz konusunda bu şekilde bilgi vermiş olacaksınız. Değerlendirmenizi yaparak, ona göre hareket edebilirsiniz.

İnstragram Hesabını Kapatınca Ne Olur?

Kapatma işleminin ardından bu nasıl etki ettiğini de öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikle daha önceden atmış olduğunuz mesajlar, hesabınızın kapatılmasından sonra isim bildirmeniz. Kullanıcı hesabı olarak gözükür. Bunun dışında birilerinin arama motoruna yazarak sizi bulma imkansız hale gelir. Herhangi bir şekilde hesabınızdan birinin görülmesi de söz konusu olmaz. Takipçi, yapılan fotoğraf paylaşımları gibi hiçbir detaya yer verilmeyecektir. Bunu değerlendirip, direkt olarak hesabınızın kapatılması sonrasında durumları göz önünde bulundurabilirsiniz. İnstagram hesabı kapatmak için sunulan bu bilgileri anında değerlendirebilirsiniz.

 
İlginizi Çekebilir:

İnstaholm.com,

İnstagram hakkında aklınıza takılabilecek tüm sorulara yanıt vermeyi amaç edinmiş ücretsiz bir platformdur. Amacına hizmet ederken sizlere ücretsiz olarak kullanabileceğiniz şifresiz beğeni, şifresiz takipçi, şifresiz video izlenme gibi servisleriyle de sizlere hizmet etmektedir.

Öneri/Şikayet gibi konularda iletişime geçmek isterseniz : instaholmcom@gmail.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

More Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü