İnstagram Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır?

İNSTAGRAM HESABI NASIL DONDURULUR

Sosyal medyalar arasında en çok kullanılanlardan biri İnstagram. Kullanmak istememeniz halinde, İnstagram dondurma nasıl olur sorusunu sorabilirsiniz.,

Kullanıcıların sitede işlem yapması için gereken koşullar oluşturulmuştur. İnstagram dondurmak için yapılması gereken bellidir. İnstagram dondurma nasıl olur sorusuna verilen yanıta göre, siz de hesabınızı dondurabilirsiniz. Evet, bu geri dönüşü olmayan bir kapatma olmaz. Bunun için dilerseniz ilk etapta hesabınızı dondurmanın daha avantajlı olacağını göreceksiniz. Aşağıda dondurma için bilgiler verilmiştir.

İnstagramı Dondurmak

İlk olarak bilmeniz gereken bu işlem için mobil uygulamanın izin vermediğidir. Nasıl mı? Sizin telefonunuzda bulunan mobil uygulama, dondurma işlemi için uygun olmuyor. Bu nedenle mutlaka ya bilgisayardan ya da herhangi bir tarayıcıyı seçip telefondan o şekilde giriş yapılması gerekiyor. Bunu değerlendirmeniz halinde sorun yaşamadan işlemin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Hesabın dondurulması için web üzerinden giriş yapılması gerektiği bilgisi ilk bilgidir.

Hesap Ayarları;

Girmeniz gereken sayfa hesap ayarlarıdır. Bu durumda direkt olarak hesap ayarları üzerinden işlemin gerçekleşmesi gerektiğini bilmelisiniz. Giriş yaptığınızda mavi renkte hesabı dondur seçeneğinin olduğunu göreceksiniz. Bu seçenek sayesinde direkt olarak hesabın dondurulması için gereken işlem başlatılacaktır.

İnstagramı Dondurma Onayı

Talebinizi hesap ayarları üzerinden sunmak yeterli olmayacaktır. İnstagramı dondurmak için yapılması gereken sunulan bu talebin aynı zamanda onaylanmasıdır. Bunun için direkt olarak hesabınızı dondurmak adına gerekeni yapabilirsiniz. Size sorulan sorulara doğru yanıt verip, ileri butonunu kullanarak direkt olarak hesabınızın dondurma işleminin gerçekleşmesini sağlamış olacaktır.

Hesabınızı neden donduruyorsunuz?

Yapılan çeşitli araştırmalar için aslında sosyal medya hesabınızda artık neden aktif olarak yer almak istemediğiniz önemli. Bunun için direkt olarak sosyal medya hesabınızı neden dondurmak istediğinize ilişkin bir soru soruluyor. Bu soruya verilen yanıt kapsamında, dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Yeniden geri dönecek olduğunuzu bildirebilir, bu hesabın artık sizin çok zamanınızı aldığınızı bildirebilirsiniz. Dilerseniz de diğer seçeneğini işaretleyerek, sizin gerçekten neden hesabınızı dondurmak istediğinizin yanıtını verebilirsiniz. Sorun yaşamadan İnstagram hesabı kapatmak için dondurma işleminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ardından sorunsuz şekilde kapatma sağlanır.

 
İlginizi Çekebilir:

İnstaholm.com,

İnstagram hakkında aklınıza takılabilecek tüm sorulara yanıt vermeyi amaç edinmiş ücretsiz bir platformdur. Amacına hizmet ederken sizlere ücretsiz olarak kullanabileceğiniz şifresiz beğeni, şifresiz takipçi, şifresiz video izlenme gibi servisleriyle de sizlere hizmet etmektedir.

Öneri/Şikayet gibi konularda iletişime geçmek isterseniz : instaholmcom@gmail.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

More Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü