İG TV – İnstagram TV Görüntülenme Servisi: Her kullanımda 1000 adet görüntülenme gönderir.

Sistem Yoğunluğu79%
79%

İG TV İzlenme servisi şifre girmeden sizlerin ücretsiz olarak görüntülenme kazanmasını sağlar.

  • Her kullanımınızda 1000 adet görüntülenme kazanırsınız.
  • 6 saatte bir işlem yapabilirsiniz.

Bir fotoğraf paylaşım uygulaması olarak yayın hayatına başlayan Instagram ilk zamanlarda 15 saniyelik video paylaşmaya izin veriyordu. Ardından bu süreyi 60 saniye yaparak kullanıcılarının video içerik üretmeleri konusunda desteklemişti.

İnstagram TV (İG TV) olarak adlandırılan yeni özellikte kullanıcılar uzun süreli videolarını bu bölüme yükleyerek takipçileri ile paylaşabiliyorlar. Tüketim çılgınlığı yaşanan şu dönemde videoların çerez gibi tüketildiğini fark eden İnstagram yetkilileri Youtube’a rakip olmayı kafalarına koymuşlar gibi.

Snapchatten aldıkları story özelliği ile Snapchati arka planda bırakmayı başaran İnstagram Youtube içinde aynı şeyi yapabilecek mi?

İG TV‘de dikey olarak yüklenmesi amaçlanan videolar maksimum 60 dakika uzunluğunda olabiliyor. Dikey olarak 16:9 Yatay olarak ise 9:16 boyutlarında paylaşıma izin veren İnstagram video tüketim çılgınlığına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. İçerik üreticilerinin buraya yükledikleri videolardan para kazanabilmelerini amaçlayan Instagram bu yönüyle de Youtube’a rakip oluyor.

Hikayeler gibi dikey formatta paylaşılan bu içerikler 24 saat sonunda hesaptan silinmiyor. Aksine hesap sahibi bu videoları hesabından kaldırana kadar takipçilerin eğer hesap gizli değilse ziyaretçilerinde sınırsız kez izleme hakları oluyor.

İG TV‘ye eklenen videolarında görüntülenme sayıları herkes tarafından görüntülenebiliyor. Bizlerde sizler için 1000 adet İG TV görüntülenmesini ücretsiz olarak vermeye karar verdik. Üst tarafta bulunan İG TV İzlenme Servisi yazısına tıklayarak gerekli bölüme gidebilirsiniz.

Menü